AI in atac de rasul curcilor!

  • Autor subiect ion vasile
  • Data de început

DeletedUser2304

Guest
Sunt partial de acord cu Red. Jocul a fost disproportionat pentru a-i determina pe cei care baga bani sa bage si mai multi bani!

sincer n-are nici o legatura investitul banilor in acest joc cu noul mod de lupta..... dupa parerea ta, cei care nu baga bani trebuie sa renunte la lupte ? eu saptamana trecuta am avut 460 de lupte !!!!!!!!!!! si repet, nu am bagat un ban in joc. m-am adaptat jocului din mers si am regandit strategiile de atac...... am sters o parte din cazarmile de tunuri si am mai facut cateva de vanatori si puscasi...... e drept ca sunt pierderi mai mari , dar sunt mai corecte si realiste luptele. iar pt cei care nu au suficienta armata sugerez sa-si imparta luptele astfel sa dea si dimineata si seara ca sa aibe timp sa refaca unitatile pierdute. si ar mai fi ceva..... am observat ca unii prefera sa ramana fara armata decat sa dea abandon....... nu e o rusine sa renunti cand este evident ca nu ai venit cu armata potrivita. economisiti armata daca vedeti ca este ineficienta in lupta respectiva.....
 

DeletedUser2726

Guest
cand se va rezolva bugul cu eroarea care apare in momentul in care AI nu stie ce mutari sa mai faca?
 

DeletedUser

Guest
sincer n-are nici o legatura investitul banilor in acest joc cu noul mod de lupta..... dupa parerea ta, cei care nu baga bani trebuie sa renunte la lupte ? eu saptamana trecuta am avut 460 de lupte !!!!!!!!!!! si repet, nu am bagat un ban in joc. m-am adaptat jocului din mers si am regandit strategiile de atac...... am sters o parte din cazarmile de tunuri si am mai facut cateva de vanatori si puscasi...... e drept ca sunt pierderi mai mari , dar sunt mai corecte si realiste luptele. iar pt cei care nu au suficienta armata sugerez sa-si imparta luptele astfel sa dea si dimineata si seara ca sa aibe timp sa refaca unitatile pierdute. si ar mai fi ceva..... am observat ca unii prefera sa ramana fara armata decat sa dea abandon....... nu e o rusine sa renunti cand este evident ca nu ai venit cu armata potrivita. economisiti armata daca vedeti ca este ineficienta in lupta respectiva.....

Sa vad eu "bunule" cum iti faci si armata si cladiri de productie ca sa-ti ajuti oamenii din ghilda cu materiale? Asa pot si eu sa-mi fac numai armata ca de materiale nu mai am nevoie si sa-mi vad numai interesul meu. Sa vad eu cum iti faci expansiunile ca sa mai pui case pentru oameni. Daca te-ai axat numai pe lupta nu inseamna ca sti sa joci in echipa si sa-ti ajuti colegii din ghilda. Si sunt curios cum ai facut tu alea 460 de lupte tinand cont ca 70 de vecini inmultit cu 6 zile fac cam 420. De astia asa care vorbesc ca sa nu adoarma am mai auzit.
 

DeletedUser2304

Guest
@red dragon am 73 de atacuri pe zi + cateva din provinciile descoperite. iar vorbele mele pot fi confirmate sau nu de admini. deci te asigur ca nu mint. cat despre fabrici, nu am nevoie pt ca am legendarele care-mi dau produse. am facut industriala fara sa construiesc o fabrica de produse. iar de la misiunile repetitive primesc bonus constand in medalii, diamante, unelte, monezi si produse. cat despre jocul in echipa , sunt intemeietorul COLT ALB, ghilda facuta pe 27 octombrie 2012. si daca tot suntem pe locul 6 cred ca am habar de jocul in echipa. dar nu despre mine era vorba ci despre faptul ca trebuie sa ne diversificam armatele, parerea mea.
 
Sus