Bonusuri Alcatraz

  • Autor subiect DeletedUser6213
  • Data de început

DeletedUser3255

Guest
screenshot_00003.jpg

screenshot_00004.jpg
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser6213

Guest
am inteles ce da
dar, lamureste-ma cum se dau
soldatii aia 8
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Se pare ca da valoare mai mare de ataci si fericire .........spun corect nu?
 

DeletedUser

Guest
Legat de alcatraz:
Da 1800 fericire si 8 soldati random (la intamplare) de tipul celor care pot fi produsi in orasul tau, care nu sunt legati de distrugerea cladirii care ii produce. Adica poti avea 8 lunetisti fara sa ai tabara de puscasi cu luneta. Si asta la nivelul 1. Cine stie ce o fi la nivelul 2...
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser2045

Guest
Planurile pentru noua cladire pot fi deja castigate sau si acestea se vor implementa cu versiunea 1.09?
 

DeletedUser

Guest
Buna dimineata, planurile pentru Alcatraz, pot fi primite doar dupa ce noua versiune 1.09, va fi implementata in joc.

O zi placuta
 

DeletedUser300

Guest
Legat de alcatraz:
Da 1800 fericire si 8 soldati random (la intamplare) de tipul celor care pot fi produsi in orasul tau, care nu sunt legati de distrugerea cladirii care ii produce. Adica poti avea 8 lunetisti fara sa ai tabara de puscasi cu luneta. Si asta la nivelul 1. Cine stie ce o fi la nivelul 2...

defapt trebuie sa ai o tabara de lunetisti, pentru ca primesti unitatii din randul celor ce le poti recruta
 

DeletedUser

Guest
Cred ca ar fi cea mai buna cladire :)))......Cate bunuri are nevoie pentru a fi ridicata?
 

DeletedUser5468

Guest
Suuuper, demolez jumătate de oraș ca să pun alcatrazul :D
Doar la level 1 dă 1800 fericire şi 8 unităţi random, dar la level 10, eu voi afla de pe acest site:
Doar mai trebuie să aşteptăm să şi apară alcatrazul pe acest site!
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser6213

Guest
este 10x7 cladirea
vai mama
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
defapt trebuie sa ai o tabara de lunetisti, pentru ca primesti unitatii din randul celor ce le poti recruta
După ce le primești...
Dacă sunt libere, clădirea poate fi ștearsă, unitățile le pui în apărare și nu mor. Doar o idee.
 

DeletedUser2967

Guest
la lvl 1 produce 8 unitati ? , ma intreb cat produce la nivelul 10 ? poate ca o legiune intreaga :)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser6079

Guest
da 8 unitati dar de ce fel?
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser5468

Guest
Împărate, o dată ce ai primit acele unități, ce mai contează dacă le pierzi sau nu, doar mai ai și cazarmele tale proprii, nu doar alcatrazul, și să fim serioși, la cât ocupă, merită pus, mai mult pt. fericire și unități, dar până îl pun fac barbă(scuzați expresia)!
Sunt curios câți vor reuși să-l pună!
O scurtă întrebare?
Alcatrazul dă unități din absolut orice eră, sau doar din era progresistă, ca și exemplu, eu in oraș am vanatori și pușcași, și pun și o fabrică de tancuri, pot primi și vanatori și pușcași, sau numai tancuri?
Deja a apărut alcatrazul pe acest site!
Dar faza este că nu arată cît dă şi la level 10!
 
Ultima editare de un moderator:
Sus