Cladiri legendare

  • Autor subiect DeletedUser7094
  • Data de început

DeletedUser11095

Guest
La comercializare planuri 2:1 e bataie de joc numa dubluri imi da(adica dupa 30 de planuri aruncate pe geam sa nu pice ultimul???? apoi cat o fi de aleatoriu tot pica). apoi de la mine nu vedeti un diamant pentru planuri daca va bati joc . si nici nu mai comercializez vre-un plan pana nu se remediaza. cand o sa aveti ganduri sa imi dati planurile toate atunci ma apuc sa mai construiesc vre-o cladire legendara. nu mai comercializez nici un plan poate sa se stranga si 20 de acelasi tip. si nici diamante nu am sa dau pe vre-o unu.
 

Dumi.

Well-Known Member
Pai este o bataie de joc, dar este prchestrata de asa natura incat sa dai pana la urma diamante.
Totusi vreau sa spun ca ideea de a comercializa planuri 2:1 este buna cand nu prea ai planuri. Daca te gasesti in situatia de a avea toate planurile, mai putin unul, acel plan are sanse ffff mici sa pice.
Eu am avut noroc la o legendara sa imi pice un asemenea ultimplan cand am ajutat prietenii :)
Sansa este insa ffff mica!
 

DeletedUser10071

Guest
Buna! Daca un prieten a intrat de curand pe joc si vrea sa puna puncte forge la cladiri de cand o poate face? Momentan este in epoca fierului si are 700 de puncte(cei doi sunt prieteni pe joc).
 

DeletedUser9966

Guest
Salut!
Interesant, 700 puncte desi este in epoca fierului....asta ridica niste semne de intrebare.
De ce nu le utilizeaza pentru el pentru a progresa in cercetari si in joc?
 

DeletedUser10071

Guest
Salut!
Interesant, 700 puncte desi este in epoca fierului....asta ridica niste semne de intrebare.
De ce nu le utilizeaza pentru el pentru a progresa in cercetari si in joc?

Pai nu prea vrea sa joace...vrea doar sa il ajute pe prietenul lui cu puncte...asa am inteles...este vreo problema?
 

Lady S

Community Manager
Membru personal
Da, este o problemă, pentru că dacă nu joacă pentru el, ci pentru alt cont, este cont de suport.
Vă rog să citiți regulamentul de joc.
 
Sus