Concurs 1 an cu FoE - Participare

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser6117

Guest
Este cel mai tare joc,cred ca o sal joc mult timp si nu o sa ma satur de jucat....
 

DeletedUser

Guest
Salut , am ajuns sa joc FoE acum 5 luni dar 3 luni mam lasat de el deoarece orice realizam peste zi mi se reseta totul si luam de la inceput si era enervant , in ultimele 2 luni nu a mai facut probleme si am vazut ca e interesant jocul am inceput sa joc din nou , miam cautat o ghilda de minune (World of Fantasy) in care sunt si in prezent in ea , mi-am facut si prieteni si asta ma facut sa merg mai departe cu FoE.

Va salut cu respect , Assassinss.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser44

Guest
The king of the night-Am jucat la inceputul jocului,acum aproximativ 1 an,prima zi a jocului in RO,din cate imi aduc aminte am primit un mail despre joc si asa am intrat,chiar m-am inteles destul de bine cu lumea si era un joc care ma facea sa il joc prin faptul ca tot timpul aparea ceva nou si interesant in el,am jucat un timp de la inceput,pana intr-o zi cand m-am gandit sa ma las pentru ca sa incerc si alte jocuri,dar cam de o luna am reinceput sa joc si ma bucur sa vad ca jocul a progresat si cred ca nu o sa ma mai las de el :))
Oricum THE BEST GAME...
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser6235

Guest
Acum un an.... Acum un an când încă mai luptam pentru faimă în negrele secole medievale din Tribal Wars sau în glorioasele vremuri ale Antichităţii în Grepolis, am descoperit că nemţii (descoperisem că Inno aparţine unor germani) de la Inno Games au creat o nouă lume pentru iubitorii de aventuri , lume mai spectaculoasă de data aceasta. Spun asta pentru că după ce am luat contact cu Forge of Empires am descoperit farmecul său de a trece prin timp, a te transcedenta şi de a conduce civilizaţii de mult apuse , aduse în faţa noastră cu deosebită grijă pentru detaliu şi rigurozitate. Veac după veac cercetezi lucruri noi, evoluezi şi descoperi complexitatea acestui joc. De la grafica extrem de bogată în detalii şi atent concepută şi până la ideea în sine a jocului, totul are scopul de a te transpune în conducătorul unei provincii care , cine ştie, poate ajunge să conducă lumea (din joc, bineînţeles), detaşându-te macăr pentru câteva minute de problemele monotonei vieţi cotidiene. Cu spirit treaz şi calităţi de bun strateg, om politic (dar nu unul contemporan, mai ales român) şi iubitor al istoriei vei face din Forge of Empires o experienţă memorabilă!
 

DeletedUser6236

Guest
FOE nu este doar un joc pe care il joci asa de plictiseala sau doar pentru a fi in pas cu prietenii. FOE este un joc interactiv prin prisma caruia iti poti dezvolta calitatile de lider. Eu spre exemplu astept cu nrabdare sa-l joc sa trec la un nivel superior sa-mi demonstrez mie ca pot mai mult, ca sunt mai bun decat ceilalti. Fiecare emotie este traita la maxim: bucuria unei victorii, suspansul unei batalii, dezamagirea unui atac, toate aceste lucruri te fac sa progresezi si sa inveti din propriile greseli, sa devii cel mai bun. pentru mine FOE nu este doar un joc de strategie sau un mijloc de relaxare ci este o lume creata ca o replica a realitatii care functioneaz pe aceleasi principii: ''esti bun?''-demonstreaza, iesi din tipar, vino cu ceva nou si original, dovedeste-ti calitatile si doar asa vei conduce asupra tuturor. Felicitari pentru acest joc si va multumim ca existati si presarati atat agonie cat si extaz in timpul nostru liber.
 

DeletedUser396

Guest
Am inceput sa joc Forge of Empires RO chiar din primele zile... am vazut o publicitate facuta pe un site de cei de la inno si asa am inceput sa joc :D...in vacanta de vara de anul trecut nu am prea putut juca deoarece eram in vacanta unde nu aveam acces la internet !... odata cu inceperea scolii, prin septembri m-am reapucat si am jucat zi de zii... continui sa ma joc chiar daca nu sunt cumparator de diamante ! este un joc frumos si merita jucat ! Multu succes celor din conducere si La Multi Ani pentru 1 an de Forge of Empires RO !
 

DeletedUser

Guest
eu am inceput sa joc Forge of Empires pentru ca si tatal meu il joaca si mi-o explicat despre ce este vorba. Ma incantat cand mi-a spus despre epocile care trebuie parcurse pentru a avansa in era. Sunteti cei mai tari. Tineti-o tot asa!!!
 

DeletedUser5801

Guest
am inceput sa joc FoE in ianuarie sau martie 2013
la inceput eram activ si colectam tot din oras dar mai tarziu eram jefuit mereu,iar prima ghilda in care am fost era nu se putea numi "ghilda" ci doar o grupare de oameni ce actionau pe cont propriu,iar la o luna de joc mam lasat fiindca nicioata nu mergeau lucrurile cum vroiam in oras si nu aveam provizii iar cercetarile mergeau si mai prost,pe piata toti erau incorecti si profitori iar in piata ghildei era la fel.
dupa ce am reinceput sa ma joc am descoperit o ghilda plina cu oameni minunati si generosi
acum totul merge foarte bine si am descoperit frumudetea acestui joc,astept cu nerabdare urmatorea era!!
 

DeletedUser3834

Guest
Am inceput sa vad reclama mia placut am iNcercat nu ma mai pot desparti


excelent tineti-o tot asa
 

DeletedUser

Guest
Forge inseamna o parte din mine orice as vrea sa fac este sa ma joc nu stiu da ii parte din mine si imi place:)
 

DeletedUser3945

Guest
andy_zdm20 . Va urez un calduros La Multi Ani! A fost o experienta destul de placuta atata timp cat inca ma straduiesc sa imi fac timp si de acest joc, spun acest joc pt ca un al joc pe care nu il pot neglija este viata de zi cu zi ( dupa cum bine stiti necesita foarte mult efort din partea jucatorului si;as putea spune ca viata e unul dintre cele mai grele jocuri) FOrge of Empires este un joc destul de placut, relaxant si foarte foarte atractiv si bine gandit in acelasi timp. Experiente...hmmm chatul mi-a oferit prima oportunitate de a fi banat de pe server pe o perioada de doar 24 de ore, de care nu am reusit sa ma feresc dar totodata aceasta oportunitate mi-a deschis putin privirea asupra jocului intelegand ca sunt si copii mici care isi implica timpul pt a descorperi acest latura comuna si placuta de a pierde timpul. eu va multumesc voua celor care va straduiti sa tineti incontinuare acest server si nu va pot spune decat succes incontinuare! Cu stima si respect Drug Andrei :) p.s take care 0_o'
 

DeletedUser4801

Guest
FOE --- Fraternitate , Onoare, Emancipare

FOE --- Folositor, Organizator, Elevat

FOE --- Fara Onoare Esuezi

*** Arvahall*** Colt Alb----visul oricarui jucator sa faca parte din aceasta minunata ghilda, al carei membru sunt, condusa de Chief ,,Ghaby''
*** Brisgard*** League of Avengers----ghilda ce se cere si se va ridica ca si valoare datorita intemeietorului ei, Vlad_82, care lupta din rasputeri pentru a crea ceva bun, frumos si relaxant pentru toti jucatorii

Toate acestea nu le poti afla decat jucand acest joc ce nu are limite. Atat de multe spuse in atat de putine cuvinte !
Bafta tuturor !!!
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Vreau sa stiu si eu daca primii 3 premiati primesc diamante....restul de 26456723786 jucatori care nu sunt premiati ,CE PRIMESC ?
 

DeletedUser6241

Guest
Prima data am vazut reclama FoE la TV, si mi s-a parut interesant;asa ca m-am inregistrat si am avut dreptate!Chiar e interesant! :D
 

DeletedUser5108

Guest
Va urez la multi ani si utilizatori mai multi decat facebook-ul:D
 

DeletedUser6159

Guest
Foarte tare inainte aveam pe pc 4/5 jocuri acum nu mai am decat forge este un joc frumos i-mi place mult modul de avansare imi place pt ca seamana cu istoria omeniri . sper sa tina foarte mult . multumesc.
 

DeletedUser6243

Guest
Povestea mea este destul de simplă. Am descoperit acest joc privind publicitatea de la TV și am decis să încep să joc. De la început nu mi s-a părut ceva ieșit din comun, pentru că încă nu știam cum să joc. Însă după ce am primit o invitație în ghildă a început cel mai interesant lucru. Am început să intru în fiecare zi și cu fiecare minută pe care o petreceam în joc mi se părea mai fascinant. Acum sunt un utilizator zilnic. Este ca un drog. Un drog ce mă face să mă relaxez și să petrec timpul liber cu plăcere. Ceea ce ține de oameni, am fost impresionat. Sunt foarte buni și sar mereu la nevoie (cel puțin cei din ghildă). Acum pot să adaug pe lista mea de prieteni încă cîțiva oameni. Sunt nespus de bucuros și recunoscător pentru ce au făcut pentru mine. Și dacă tot merge vorba de aniversare... Vă doresc să continuați lucrul pe care îl faceți încă mulți mulți ani înainte. Din partea mea, un mare tort imaginar pentru echipa FoE România!!! La mulți ani!!! Cu stimă și respect, Sorin Rusnac, membru al celui mai tare joc online!
 

DeletedUser3814

Guest
e o dextindere pt mine la multii anii foe si avem nevoie de ere noi:evil:
 

DeletedUser6244

Guest
sunteti cei mai buni si sa stiti ca sunteti favoriti mei, joc fiecarezii zis ca m-am indragostit de acest joc si orce as face sa mearga in continuare.... succes
 

DeletedUser6245

Guest
Eu, sunt logat ca Raydor pe joc.Am descoperit forgeofempires acum un an datorita unui prieten care e logat pe joc ca ygrec.Fiind incepator nu stiam prea multe si orasul meu nu era dezvoltat,dar dupa o saptamana de joc eram cel mai bun,am fost in ghilde ale caror nume nu le mai stiu,dar una o tin minte fiindca a fost creata de mine.Numele ghildei era Vulturul Plesuv.Nu a avut decat doi membri si de acea am sters-o.Am reusit sa ajung pana in Epoca Fierului si deoarece nu am avut timp suficient am renuntat la joc.Mai tarziu in 2013 am inceput sa joc din nou.Am descoperit niste prieteni buni cum ar fi Galileo47,Neghinita,Buzoianu Dorina care m-au ajutat sa ajung atat de departe.De astfel Ghilda Ralu Team acum desfiintata ma ajutat si ea,dar membrii din aceasta ghilda s-au unit cu Ghilda Verde care inca mai exista.In prezent sunt in ghilda Vampire,am 8800 de puncte si sunt in Evul Mediu Timpuriu!Jocul e minunat si sper sa ajung in Era coloniala s saq nu renunt la el!
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus