CONCURS: Rămas bun, 2017! - Tema de participare

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser11047

Guest
La Forge of Empire imi plac cel mai mult cladirile legendare.Adio 2017 si un 2018 cat mai frumos si linistit.La Multi Ani!!!
 

DeletedUser6590

Guest
La Forge of Empires îmi place cel mai mult sa castig premiile evenimentelor!
Spun la revedere anului 2017, cu speranța că 2018 va fi începutul unui strop de fericire, poate unul de iubire, poate unul de noroc, poate toate la un loc. La mulți ani!
 

DeletedUser9410

Guest
La Forge of Empires îmi place cel mai mult constanta inovatie.
O despartire melancolica de anul 2017, cu siguranța că 2018 va fi un an si mai plin de succes și lucruri bune. La mulți ani!
 

DeletedUser10062

Guest
La Forge of Empires cel mai mult îmi plac legendarele. Rămas bun 2017 iar anul 2018 sa ne aducă eventuri cu premii interesante . La multi ani!
 

DeletedUser10240

Guest
1.Forge of impires,este un joc antrenant si destul de bine facut (desi nu sunt tocmai de acord cu faptul ca premiaza jaful).Evenimentele sunt destul de dese ,interesante si te ajuta sa avansezi,pot fi cat de multe,sigur nu se va plange nimeni.Mie imi plac in mod deosebit. 2.Sper ca in 2018 ,sa lumineze Dumnezeu constiinta celor ce se cred puternicii lumii,sa lucreze pentru pace si buna intelegere intre oameni si state ,sa lase nealterata creatia divina,pentru ca nu totul se poate telecomanda si teleghida.Tuturor,dezvoltatori si jucatori, La multi ani!
 

DeletedUser11230

Guest
De Forge of Empires ce sa spun
Imi place ca e cel mai bun
Ca poti conduce un imperiu un oras un sat
Pe toate ce e drept treptat

de anul ce-a trecut ce pot sa spun
sa-l impuscam sa vina altul un picut mai bun


Ramas bun 2017 .
La multi ani 2018
 

DeletedUser10877

Guest
La Forge of Empires imi place cel mai mult disciplina pe care o dezvolta.
La revedere 2017, sper ca peste ani sa imi amintesc cu placere de aceasta etapa!
 

Judas

Active Member
La Forge of Empires îmi plac cel mai mult altarele.
Rămas bun 2017, să ne "cunoaștem" mai mult în 2018.
 

DeletedUser8532

Guest
La Forge of Empires îmi plac cel mai mult expeditiile.
Adio, 2017!... Bun venit lui 2018!La multi ani FOE!
 

DeletedUser11023

Guest
La Forge of Empire imi place cel mai mult melodia de fundal si peisajul
La revedere 2017!sper ca 2018 sa ne aduca liniste,speranta in suflet si multe zâmbete..imi doresc sa putem pretui mai mult timpul langa cei dragi sufletului.
 

DeletedUser2146

Guest
La Forge of Empires imi place cel mai mult sa socializez cu vecinii !
La trecerea dintre ani, le doresc tuturor numai bine si un an nou cu multe victorii in acest joc!
 

DonKobi

New Member
La Forge of Empires îmi place cel mai mult cladirile legendare si colegii de ghilda cu care stau si "aberez" mereu.
Va doresc un an nou cu premii mai multe in altare si cladiri legendare :D . Ne vedem la anul
 

DeletedUser10482

Guest
La Forge of Empires îmi place/plac cel mai mult ca-i Mai tare decat facebook
 

DeletedUser10839

Guest
La Forge of Empire imi place pentru ca te scoate un moment din cotidianul care te seaca de energie!
La multi ani dragi vecini!
 

1nfinity

Active Member
La Forge of Empires imi plac foarte mult provocarile zilnice.
La sfarsit de 2017 apreciez pozitiv dezvoltarea jocului si sper intr-un an nou 2018 cu mai multe provocari si mai multa transparenta in nominalizarea/publicarea castigatorilor diverselor concursuri promovate. La multi ani!
 

DeletedUser6693

Guest
La Forge of Empires imi place cel mai mult sa adun productiile finalizate si cladirile legendare.
Sarbatori fericite tuturor si La Multi Ani !!!!!
 

DeletedUser9758

Guest
La Forge of Empires îmi place/plac cel mai mult diversitatea cladirilor si colaborarea cu membrii ghildei mele.
Fie ca toate visele pe care le făuriţi în aceste zile magice să se împlinescă şi drumul străbătut pentru realizarea lor să vă aducă bucurie în inimi, iar în case fericire şi belşug.La multi ani Forge of Empires!
 

perded

Active Member
La Forge of Empires îmi place cel mai mult să trec dintr-o epoca in alta.
Adio 2017, cu speranța că 2018 va fi începutul unor noi aventuri la expeditia ghildei si noi evenimente speciale. La mulți ani!
 

DeletedUser7567

Guest
La Forge of empires , imi place cel mai mult echipa , graficele si ca mereu jocul avansează si ma surprinde cu ceva nou , il joc de aproape 4 ani jumătate si nu m-am plictisit de el.
Rămas bun 2017 si la mulți ani tuturor si sănătate. In 2018 aștept noi tehnologii, GvG pe aplicația android/IOS si multe lucruri noi . Și la multi ani la tot STAFF-ul țineți-o tot așa
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus