CONCURS: Rămas bun, 2017! - Tema de participare

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser9933

Guest
La FOE crl mai mult imi plac provocarile zilnice.Adio 2017,bun venit 2018.La multi ani INNO GAMES !
 

DeletedUser10779

Guest
La Forge of Empires îmi place cel mai mult faptul că pot să cunosc oameni noi și să devenim prieteni, chiar daca nu ne cunoaștem in realitate.
Va urez tuturor un 2018 plin de realizări, succes in toate domeniile și cel puțin la fel de bun ca anul 2017, cu care mă despart cu gânduri frumoase și pline de speranță pentru viitor.
 

DeletedUser10878

Guest
La Forge of Empires imi place cel mai mult comunicarea cu prietenii si vecinii.
Ramas bun 2017, o sa imi amintesc cu placere de tine. La multi ani!
 

DeletedUser10541

Guest
La Forge of Empires imi place cel mai mult posibiltatea inaintarii in ere tehnolgice cat mai mari datorita cercetarilor.
La revedere 2017, imi doresc ca 2018 sa fie plin de evenimente cat mai provocatoare dar si cu recompense pe masura. La multi (b)ani!
 

DeletedUser9242

Guest
"La Forge of Empires îmi place cel mai mult tema jocului"
Anul care vine sa le aduca la toti jucatorii o dezvoltare buna si intelegere cu cei din ghilda!
 

vali1970

Member
La Forge of Empires imi place :echipa, grafica, misiunile.
Si ca urare, - sa fie un an nou mai bun, plin de evenimente in joc, misiuni placute si mai multe diamante.
La multi ani.
 

DeletedUser10869

Guest
Forge of Empire un joc ideal de stategie pe care o poti dezvolta si aplica in functie de timpul liber, in plus prieteniile virtuale iti dau o stare de incredere ca se poate si mai bine si in realitatea cotidiana.
La multi ani 2017, te astept 2018 sa vii cu noi provocari.La multi ani tuturor jucatorilor de Forge! La multi ani intregii echipe care a lucrat si lucreaza la acest joc, pentru placerea noastra.
 

DeletedUser11261

Guest
La FORGE OF EMPIRE îmi place expediția ,evenimentele și povestea jocului cu acțiunea lui ,LA REVEDERE 2017 BUN VENIT 2018 MAI INTERESANT
 

DeletedUser11262

Guest
La Forge of Empires îmi place cel mai mult expeditia ghildei.
La mulți ani tuturor jucatorilor si spor la adunat puncte!
 

DeletedUser10802

Guest
La Forge of Empires imi plac cel mai mult inteligenta cu care a fost creat intregul joc, oamenii frumosi pe care-i intalnesc si minunatii fulgi de nea care cad peste oraselul meu.
Invatatorului 2017 ii spun cu multumire, ramas bun, iar invatatorului care va sa vina, 2018 ii spun, vino bland pentru noi toti!
La multi ani tuturor!
 

DeletedUser8668

Guest
La Forge of Empires îmi place cel mai mult ideea ghilda,cum ne ajutam si cum ne indrumam unii pe altii sa devenim cat mai buni,inclusiv in viata personala a fiecaruia.
Cu multe realizari si bune si rele imi iau ramas bun de la 2017 si imi doresc ca 2018 sa aduca mai multe provocari si mai multe obstacole ca sa pot trece peste ele cu usurinta alaturi de cei care ma sustin si care imi sunt alaturi si in joc dar si in viata personala!La multi ani tuturor!
 

DeletedUser8489

Guest
La Forge of Empire imi place ca este unul din cele mai frumoase jocuri, unde am reusit dupa mult timp sa socializez. sa-mi fac prieteni foarte,foarte multi, cu care sunt mereu in contact prin scris, acesta fiind singurul meu mod de a comunica cu lumea, dupa o operatie de cancer la laringe.
Un sincer, La Multi Ani , patronilor jocului, admini-lor, colegilor de pe toate Lumile, si multa sanatate in 2018 !
 

DeletedUser1304

Guest
La Forge of Empires îmi plac cel mai mult colegii/ colegele de ghilda cu care fac schimb de puncte forge la cladirile legendare,
La multi ani si puncte forge in noul an, ramas bun 2017 fie ca punctele cheltuite pe tine sa dea roade in 2018.
 

DeletedUser7328

Guest
La Forge of Empires îmi place cel mai mult sa ridic cladirile legendare.
La multi ani tuturor in 2018 si mult noroc
 

DeletedUser11034

Guest
La Forge of Empires imi place cel mai mult faptul ca iti poti construi dupa bunul plac orasul, cunosc oameni noi.

La revedere 2017 , bun venit 2018 !!!
LA MULTI ANI TUTUROR JUCATORILOR LA MULTI ANI FORGE OF EMPIRES!!!
 

DeletedUser11264

Guest
La Forge of Empires îmi place cel mai mult ca exista. Un An Nou Fericit tuturor !!!
 

DeletedUser10995

Guest
La Forrge of Empire imi place cel mai mult sa particip la expedițiile pe ghildei. A fost un an bun. 2017 s-a încheiat, trăiască 2018.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus