CONCURS: Rămas bun, 2017! - Tema de participare

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser11245

Guest
La Forge of Empires îmi place cel mai mult expeditia.
Noul an imi doresc sa fie cel putin ca cel care tocmai se incheie.si cu mai multe premii la foe
 
1. La Forge of Empires îmi place/plac cel mai mult să am cât mai multi prieteni în jurul meu pentru a ne putea ajuta în dezvoltarea oraşelor.
2. Dacă în 2017 am avut cât de cât noroc, sper ca anul 2018 să îmi aducâ mult mai mult noroc şi ce îmi doriţi voi (echipa Forge) mie, acelaşi lucru vă doresc şi eu vouă. LA MULŢI ANI!!!
 

DeletedUser10727

Guest
La Forge of Empires imi place cel mai mult totul jocul este foarte bine conceput
La revedere 2017,sper ca 2018 sa fie un an plin de reazilari pentru toata lunea atat in joc (virtul) cat si in viata reala mult succes tuturor
 

DeletedUser11250

Guest
"La Forge of Empires îmi place/plac cel mai mult sa castig teren pe harta lumii".
Acu la sfârșit de 2017 imi doresc ca 2018 sa fie un an mai bun si fara politicieni corupti !
 

DeletedUser11251

Guest
1. La Forge of Empires îmi place cel mai mult Expeditia ghildei
2. La Multi Ani cu Sanatate.
 

DeletedUser3698

Guest
La Forge of Empires îmi place cel mai mult ca desi joc de 5 ani nu m-am plictisit de el:):):)
Spun la revedere anului 2017, cu speranța că 2018 voi ajunge in primi 10 sau chiar pe primul loc.:rolleyes::rolleyes::rolleyes:
La multi ani tuturor!!!!:p:p:p:p
 

DeletedUser10389

Guest
"La Forge of Empires îmi place/plac cel mai mult pentru grafica sa exceptionala si efectele sonore".
Pe anul 2018 le urez tuturor prietenilor si vecinilor de aici un an mai bun, cu impliniri si cat mai multe realizari atat in viata reala cat si cea virtuala din acest joc minunat, cu cat mai multe puncte force si diamante cadou. La multi ani!
 

DeletedUser6047

Guest
La Forge of Empires îmi place/plac cel mai mult prieteniile strans legate pe care le-am creat si bunul simt de care dau dovada jucatorii lumii Arvahall.(lumea unde joc)
Dragi jucatori de Forge of Empires va doresc un an nou plin de fericiri, cat mai multe realizari in joc dar si in viata reala si multa sanatate pentru a putea sarbatori impreuna multi ani de-acum incolo.La multi ani!
 

DeletedUser10123

Guest
La Forge of Empires îmi place cel mai mult ... tot jocul.
Spun la revedere anului 2017, cu speranța că 2018 va fi începutul unei noi călătorii minunate. La mulți ani 2018!
 

Rembo11Khan

Active Member
La Forge of Empire imi plac razboaiele indiferent unde e nevoie.
LA MULTI ANI ECHIPEI FORGE OF EMPIRE si la cat de multe surprize
 

DeletedUser11174

Guest
La Forge of Empires îmi place/plac cel mai mult expeditia.
Mesaj pentru anul ce se termina: poate o sa fie mai bun ca asta nu prea mi-a placut.
 

DeletedUser11085

Guest
La Forge of Empires îmi plac cel mai mult Expeditia ghildei si ninsoarea care cade lin peste oras in timpul Evenimentului de iarna.
La revedere 2017! Bun venit 2018! Sa fie un an cu cel putin 2018 surprize FoE. La multi ani, tuturor!
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser9956

Guest
La Forge of Empires îmi place cel mai mult să gasesc diamanate in Expeditii sau Misiuni!
La mulți ani pe 2018! Sper sa avem parte de evenimente cat mai interesante in 2018 si va urez tuturor sa va intalniti cu cat mai multe Altare!
 

DeletedUser5148

Guest
La Forge of Empires îmi place cel mai mult sa imi cresc rangul castigand batalii si acumuland provizii, bani si bunuri.
La revedere 2017, fie ca 2018 sa vina cu multe aventuri interesante, provocari mai interactive si bonusuri mai substantiale... Ahoo. ahoo... La mulți ani!
 

vica 56

Member
La Forge of Empires imi place cel mai mult sa rezolv misiunile si sa descopar noi teritorii.
La multi ani 2018 si misiuni inedite!
 

DeletedUser7783

Guest
La Forge of Empires imi place cel mai mult Expeditia Ghildei,impreuna cu relicvele aleatorii si cadourile.La muti ani 2018!
 

DeletedUser11252

Guest
1.La Forge of Empire imi place ca iti faci prieteni si te deconectezi de problemele de zi cu zi si cand iese ghilda pe locul 1 la expeditie.
2.Daca 2017 a fost un an suportabil, sper ca 2018 sa fie memorabil.
 

DeletedUser6581

Guest
1.La Forge of Empires imi place cel mai mult - echipa, jocul in sine, strategiile, surprizele!
2.Multumesc echipei foe pentru acest joc, va urez multa sanatate in anul ce urmeaza, iar lui 2017 ii urez ramas bun!
"Nostalgie
Trecuta e o lume
Si alta a-nceput...
Suflarea-i de pe urma,
Doar eu o mai ascult.

Trecut imi esti si tu,
Si urma ti-o indrept...
Sperand intr-o minune,
Doar eu te mai astept.

Se-nchide-n zare ziua.
In umbra ei, tu cazi
Razand cum fara voie
"Trecut" este si azi." "

La multi ani !!!!
 

DeletedUser7175

Guest
Adio 2017, an cu bune și cu rele. Noroc că FOE ne-a mai luminat zilele.
 

DeletedUser10401

Guest
La Forge of Empires îmi plac cel mai mult:rolleyes:
Ca poti conduce un imperiu uitat demult

Dupa bunul plac si buna stare
Poti incepe o adevarata devastare

Expeditii si event-uri number oan
Cum nu a scris nici Sfantul Ioan;)

Iar daca viata are un gust amar
Cel putin pe forge pot sa fiu primar


Ca o urare de la Domnul George
La Multi Ani jocului Forge
Si multa sanatate,fara ghilimile
Bineinteles in oasele mele
:D
Iar timpul cum nu sta ci trece
Adio doua mii saptesprezece
 
Ultima editare de un moderator:
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus