Discuții despre Evenimentul verii 2014

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser5248

Guest
Salutare, vorbesti serios? Offff, am crezut ca mai sunt si altele, inseamna ca pot demola aia 10 fierari pregatiti special:devil:
Asta este, tot am mai luat ceva jetoane in plus inseamna. Dar este pacat, mai puteau fi si altele. Acum nu stiu sigur daca nu glumesti, dar in cazul in care vorbesti serios, este pacat ca nu sunt mai multe.
La revedere.
 

DeletedUser6079

Guest
aha deci mai am inca 2 misiuni eu am ajuns la aia cu 19 motivari finisari
 

DeletedUser5248

Guest
Salutare, macar au existat si niste misiuni in plus fata de eventul de vara de anul trecut. Si a existat posibilitatea sa acumulezi mai multe jetoane, deci din punctul asta de vedere a fost ceva benefic.
Chiar acum am sters fierarii si am configurat orasul exact cum il facusem in city builder, schimbari pot interveni daca mai prind si niste cladiri de provizii pe diamante.:laugh:
O zi buna.
 

DeletedUser2296

Guest
am vazut la cealalta sectiune inchisa ca nu sunt singurul cu BUG la roata...eu am patit-o de 3 ori si mi-a luat tichetele fara sa primesc nimic in schimb....si nu e de la conexiunea slaba cum zicea cineva...merge netul meu de parca zboara:)))...asta e...acum am terminat si eu misiunile si nici nu ma gandesc sa deranjez suportul cu tichete care nu vad cum s-ar rezolva acum dupa ce fapta e facuta...in rest ce sa zic?...putine misiunile si mai sunt 10 zile...erau 11 zile ieri cand am terminat...premiile destul de slabute...mai slabe ca la cazino :)))
 

DeletedUser3920

Guest
Salutare, vorbesti serios? Offff, am crezut ca mai sunt si altele, inseamna ca pot demola aia 10 fierari pregatiti special:devil:
Asta este, tot am mai luat ceva jetoane in plus inseamna. Dar este pacat, mai puteau fi si altele. Acum nu stiu sigur daca nu glumesti, dar in cazul in care vorbesti serios, este pacat ca nu sunt mai multe.
La revedere.

Nu prea ai incredere in mine nu? :))
Pai ce interes asa avea sa mint? daca am spus ca este ultima pai ultima este...
 

DeletedUser6083

Guest
misiunea cu 33 m/f este ultima....din pacate...

Acum astept cu nerabdare eventul de iarna....poate prind atunci niste altare si fantani pe C....
 

DeletedUser6079

Guest
ala e bun mai ales ca si acolo ai sansa sa castigi acealeasi premii plus cele de iarna
 

DeletedUser5468

Guest
Off topic :
:devil:poate pup vreo 20 de cazarme de bandiți la iarnă, nu mi-ar strica...:devil:
 

DeletedUser3920

Guest
Nu uitati ca mai este si eventul de Halloween, pe care eu nu l-am prins niciodata )))
 

DeletedUser6083

Guest
Off Topic:

Pana acum eventurile de halloween si cel de sf. valentine nu au dat multe premii...ci doar 2~3de sezon....
Eu nici nu participat la cel de sf. valentin....mi se pare cam aiurea sa faci atatea misiuni pt un boschet amarat....
 

DeletedUser5248

Guest
Nu prea ai incredere in mine nu? :))
Pai ce interes asa avea sa mint? daca am spus ca este ultima pai ultima este...

Buna dimineata, nu este cazul sa nu am incredere in tine, doar ca m-a surprins vestea, ma asteptam sa mai fie niste misiuni, macar cateva in plus fata de cele care au fost, nu ar fi stricat:laugh::devil:
Dar a fost bine si asa, eu personal am fost multumit de acest event.
O zi buna.
 

DeletedUser5468

Guest
Off Topic:

Pana acum eventurile de halloween si cel de sf. valentine nu au dat multe premii...ci doar 2~3de sezon....
Eu nici nu participat la cel de sf. valentin....mi se pare cam aiurea sa faci atatea misiuni pt un boschet amarat....

Off topic:

Într-adevăr cel de Haloween și de Valentin sunt cele mai slabe, în rest cel de iarnă, vară, paște și mai nou cel de fotball au fost reușite oarecum.
 

DeletedUser6083

Guest
Eventul de vara imi place cel mai mult....ca avem toti acelasi nr de bilete (excluzand pe cei care au diamante)...si avem sanse oarecum egale la premii....
La paste si fotbal a fost la noroc......unii luau multe premii....altii....
 

DeletedUser8328

Guest
Buna ziua, eu personal as dori sa prind cladiri culturale pe diamante si de productie pe diamante la acest event. Case pe diamante am luat 28 la eventul trecut, 800 de cupe bucata, ha ha ha, si nici macar nu am loc pentru toate.
In plus, mi-ar prinde bine si macar un pachet de modernizare (chit de renovare), ca vreau ca atunci cand vine era contemporana sa transform campionii din postmoderna in campioni din era contemporana.
Ca sa nu uit, nu ar strica nici niste pachete de diamante, he he he.
La revedere.


da.... și noi îți dorim să prinzi tot ce vrei să prinzi :p

doar că tema asta nu era despre „cum să ne exprimăm o dorință”, ci să comentăm utilitatea acestui event.
dacă tot veni vorba: e o gogoață umflată eventul acesta. bineînțeles, nu am pretenții la mai mult, pentru că oricum e cava gratis, dar făceam doar comparație cu celelalte
De la misiuni se pot lua maxim 30 de jetoane in tot eventul.

de unde le scoți astea? din „joben” ? sau tu joci alt joc? :)))
eventul a început de vreo 4 zile parcă (sau 5) și dacă am înțeles bine durează până în 27 august.
iar eu deja am luat 30 de jetoane. nici unul de la roată.

mai bine ai aștepta să-l termini și tu și după aceea să faci afirmații categorice de genul ăsta.
ai jucat probabil nu știu unde și nu ai făcut misiunile, de aceea acolo n-oi fi luat mai mult de 30 de jetoane.

GLUMESC DESIGUR:laugh: Dar nu glumesc in totalitate

văd că-ți dai cu părerea la tema asta de parcă tu centrezi și tot tu dai cu capul... „hehehe”...

în plus, ești tot „pe lângă”... „hehehe”...

e suficient să amintesc doar prima „perlă” pe care ai scos-o aici la tema asta, cum că nu poți lua mai mult de 30 de jetoane din misiuni, iar așa cum am mai scris undeva eu am făcut DEJA 30 și cred că nu suntem nici la jumătate... „hehehe”

mi-e lene pur și simplu să mai citesc și restul „adevărurilor tale dogmatice” despre evenimentul ăsta, pentru că sigur descopăr și mai mult cât de paralel ești.

te sfătuiesc întâi să faci evenimentul până la capăt. dar nici măcar atunci n-ai cum să scrii asemenea afirmații pline de „adevăr absolut”, pentru că fiecare jucător face altfel misiunile.

așa că voi folosi o expresie celebră: lasă-neeee... „hehehe” :p :p :p
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser4803

Guest
Buna ziua. In cadrul eventului de vara am o misiune care-mi cere sa ma infiltrez in 3 sectoare, eu nu mai am nici un sector disponibil pentru infiltrare, sunt in postmoderna, am descoperit toate cele 12 provincii, la ultima mai am intr-devar de cucerit 3 sectoare, dar misiunea imi cere sa ma infiltrez nu sa cuceresc. Eu deja sunt infiltrat in acestea. Cum trec de aceasta misune?
 

DeletedUser5248

Guest
da.... și noi îți dorim să prinzi tot ce vrei să prinzi :p

doar că tema asta nu era despre „cum să ne exprimăm o dorință”, ci să comentăm utilitatea acestui event.
dacă tot veni vorba: e o gogoață umflată eventul acesta. bineînțeles, nu am pretenții la mai mult, pentru că oricum e cava gratis, dar făceam doar comparație cu celelalte


văd că-ți dai cu părerea la tema asta de parcă tu centrezi și tot tu dai cu capul... „hehehe”...

în plus, ești tot „pe lângă”... „hehehe”...

e suficient să amintesc doar prima „perlă” pe care ai scos-o aici la tema asta, cum că nu poți lua mai mult de 30 de jetoane din misiuni, iar așa cum am mai scris undeva eu am făcut DEJA 30 și cred că nu suntem nici la jumătate... „hehehe”

mi-e lene pur și simplu să mai citesc și restul „adevărurilor tale dogmatice” despre evenimentul ăsta, pentru că sigur descopăr și mai mult cât de paralel ești.

te sfătuiesc întâi să faci evenimentul până la capăt. dar nici măcar atunci n-ai cum să scrii asemenea afirmații pline de „adevăr absolut”, pentru că fiecare jucător face altfel misiunile.

așa că voi folosi o expresie celebră: lasă-neeee... „hehehe” :p :p :p

Buna ziua, tu de pe unde ai mai aparut ma rog? Inainte sa faci afirmatiile acestea, citeste mai cu atentie ce scriu eu. Nu vad nicaieri sa fi spus ca poti lua doar 30 de jetoane. Dar asa le place unora sa se bage in seama, macar ma bucur ca stii sa scrii corect gramatical, desi se poate si mai ordonat.
Cand o sa ajungi tu la nivelul meu de joc, atunci sa-ti dai cu parerea despre postarile mele, te rog frumos. Cat despre ce spui tu pe acolo, spui pentru ca ai vazut ca nu te baga nimeni in seama, de asta. Cuvintele-s la mine, nu la tine, nu ai nici o sansa in fata mea folosind cuvintele.
Ma rog, spune ce vrei, oricum se vede diferenta de nivel in joc intre mine si tine. Cu alte cuvinte nu mai este nimic de spus. Probabil te-a deranjat ca altii stiu sa castige premii valoroase la roata, si tu nu stii, mai mult ca sigur asta este problema.
Si pana la urma, eu cred ca m-am incadrat permanent in acest topic, ca nu am vorbit despre un alt event.
O zi buna iti doresc, si stai linistit, eu nu ma supar asa de repede.
Si imi cer scuze fata de ceilalti jucatori care posteaza discutii pe forum ca trebuie sa fiu mai incisiv in cazul de fata, la revedere.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus