Discuții despre Turnul Galata

capitan222

Well-Known Member
In sfarsit se baga aceasta legendara de pe serverul beta cred ca toti cei care sunt pe beta au vazut-o inca din septembrie.Va fi o cladire obligatorie pentru apararea orasului de la jefuire si nu cere mult.
 

capitan222

Well-Known Member
Cei care joaca pe beta stiu despre ce este vorba vreau sa spun ca este o cladire care te ajuta enorm sa nu fi jefuit.
 

Popocatepetl

Well-Known Member
Și eu tot asta vreau să spun. Să vezi când își vor șterge orașul pentru că nu îi ajută chiar atât de "enorm". :D
 

TOMITA0001

Well-Known Member
Mărime
size.png

3x3
Stradă
street.png

1x1
EpocăNiciuna
Costuri de construcție
icon_great_building_bonus_goods.png

Nimic
Bonus pasiv
icon_great_building_bonus_plunder_repel.png

Respingere jaf
- Primele încercări de jefuire au o șansă să fie respinse.
Bonus activ
icon_great_building_bonus_goods.png

Producție de bunuri
- Produce bunuri aleatorii din era jucătorului o dată la 24 de ore. Din Epoca Modernă, produce de două ori mai multe bunuri nerafinate.
 

Popocatepetl

Well-Known Member
Probabil în ultima eră. Caută la jucători care sunt din ultima eră. Chiar dacă nu au clădirea legendară în oraș, dacă motivezi o clădire din era respectivă poți găsi un plan.
 

capitan222

Well-Known Member
Si nu castigi planuri la galata motivand jucatori ma asteptam sa stii asta.Ai castigat tu planuri la observator motivand jucatori?
 

Popocatepetl

Well-Known Member
Totuși anunțul este vag. Adică eu înțeleg dacă este deja pe beta de ceva timp și acum apare anunț aici, înseamnă că s-a introdus clădirea și aici...
 
Sus