Discuții despre Turnul Galata

Popocatepetl

Well-Known Member
Ce înseamnă un jaf pe zi?
Păi tu ai doar 1 vecin?
"Tot este bine".... Ce este bine?
Ideea mea pe scurt era că vei fi jefuit oricum, chiar dacă ai Turnul Galata. Cheltui degeaba ca să îl faci.
 

Vali

Well-Known Member
Cand va aparea Turnul Galata in servarele Romanesti si cum vor fi facute rost de planuri?
Cauta-ma in B, daca esti acolo, si poti sa cresti singur cate niveluri doresti :)))) Toate planurile ale tale sa fie :)))

Personal, m-am hotarat sa o tin in oras doar pentru cei care au nevoie de planuri. Sa se "bata" lumea pe locuri, nu ma intereseaza cine o inchide primul, sa n-aiba lumea pretentii la puncte pierdute, asta e... cine vrea planuri si nu-si asigura locul, poate sa piarda planurile, sau diferenta de puncte!

Spor :)
 
Ultima editare:

dunbarton

Well-Known Member
Probabil primele planuri se castiga din unele misiuni sau de la altarul inspiratiei, de ex.
Pentru cel care are suficiente diamante e de ajuns sa primeasca un plan astfel, dupa care gata si cladirea.
 

dunbarton

Well-Known Member
Cauta-ma in B, daca esti acolo, si poti sa cresti singur cate niveluri doresti :)))) Toate planurile ale tale sa fie :)))

Personal, m-am hotarat sa o tin in oras doar pentru cei care au nevoie de planuri. Sa se "bata" lumea pe locuri, nu ma intereseaza cine o inchide primul, sa n-aiba lumea pretentii la puncte pierdute, asta e... cine vrea planuri si nu-si asigura locul, poate sa piarda planurile, sau diferenta de puncte!

Spor :)
Eu am comis-o deja, multumesc :)
 

Nokki

Member
Acum intreb pt un prieten...:)
Se introduce PvP si se scoate Jefuitul vecinilor (asa ati anuntat).
Atunci ce mai faci cu cladirea asta????
 
Ultima editare:

capitan222

Well-Known Member
Se va incerca iar prin ianuarie cu arena pvp,dar nu se scoate jefuitul pentru ca nu ar mai avea niciun rost galata.
 

Nokki

Member
Adi tu esti gica contra pe tot forumul....
cand s-a anuntai introducerea arenai pvp pe youtube (foe hints)s-a vorbit si despre scoaterea jafului in viitorul apropiat
 

Popocatepetl

Well-Known Member
S-a vorbit sau "ați anunțat"? Anunț înseamnă că trebuia să apară aici pe forum. Tu așa ai scris în comentariu : "ați anunțat"
 

capitan222

Well-Known Member
De acolo stiu si eu de la foe hints,dar totusi nu cred ca foe a introdus o cladire legendara care sa iti ofere o sansa sa nu fi jefuit si dupa sa se scoata complet jefuirile din joc.E absurd.
 

Proud129

Well-Known Member
Scoaterea jefuitului intre vecini e imposibil. Sunt multe cladiri (inclusiv cladiri legendare) ce ofera atac/aparare pentru armata de aparare a orasului si bonusuri pentru jefuit. Terminati cu prostiile, aceasta mecanica de jefuit vecini nu se va scoate niciodata.
 

Zenith

Active Member
Galata este ca Himeji. Nici Himeji nu-ți dă 100% și totuși toți jucătorii doresc legendara. E liber fiecare să si-o construiască dacă vrea. Părerea mea.
 
Sus