Discuții despre versiunea 1.192

Dumi.

Well-Known Member
Toate bune si frumoase, insa imi aduc aminte foarte clar, ca data trecuta ati promis kitul piata castigatorilor la anticar si NU l-ati bagat. De ce?
 

capitan222

Well-Known Member
Stiu ei bine de ce.Sunt multe cladiri care daca ar fi bagate la comerciant atunci ar fi miliardar comerciantul.De exemplu azilul abandonat sau trenul iernii.
 

Sc0RpIoN

Member
la noua versiune jucatorii care dau bani la admini pot sa injure pe global fara sa ia ban , foarte dragut update !
 

Popocatepetl

Well-Known Member
Consecințele le suportă ăla care încalcă regulamentul, dar nu se fac publice.
În schimb, eu dacă aș fi moderator, aș propune să fii cu contul blocat pentru ce ai scris aici.
 

Popocatepetl

Well-Known Member
Eu ți-am zis la ce să te aștepți.
Nici în glumă nu aș scrie ce ai scris tu.


Dacă a vorbit urât pe chat și îl raportezi, vor lua măsuri. Doar că pe tine nu te anunță. Trebuie să raportezi acolo direct pe buton. Așa e procedura, altfel nu te bagă în seamă.
 

capitan222

Well-Known Member
Acum vad ca s-au bagat acele cladiri :))))Si am o intrebare.Azilul si trenul iernii se vor gasi si la magazin sau doar la licitatii?Si cat va costa la magazin daca se baga?Multumesc.
 

2NICE

Member
anuntul e destul de clar si se specifica care si unde o sa apara.
chiar nu esti capabil sa citesti ce scrie in anunt?
daca poti totusi sa citesti nu esti capabil sa intelegi ce citesti?
 

capitan222

Well-Known Member
Daca sunteti atat de stresati in viata reala nu mai scrieti pe forum !!!Puteati raspunde frumos cum v-am intrebat ca scrie in anunt!!
 

Popocatepetl

Well-Known Member
Nu ai de unde să știi tu cum sunt toți oamenii în viața reală.
Dacă pui întrebări aiurea pe forum, primești răspunsuri aiurea. Nu are nici o legătură cu viața reală.
 

Popocatepetl

Well-Known Member
Sunt multe cladiri care daca ar fi bagate la comerciant atunci ar fi miliardar comerciantul.De exemplu azilul abandonat sau trenul iernii.
Chiar tu ai scris asta. Deci știi prețurile. Iar în anunț scrie clar, obiectele cu albastru vor fi la magazin, iar cele cu verde la licitație.

Ai întins discuția degeaba, pentru întrebări la care știai deja răspunsurile.
 

capitan222

Well-Known Member
Atunci intrebarea este cat vor costa articolele care erau la licitatii,dar s-au bagat si la magazin.Ma intereseaza targul international si salasul corbilor.Multumesc.
 

Popocatepetl

Well-Known Member
Niște monede și niște pietre prețioase. Sigur nu altceva. Nu-ți va spune nimeni dinainte. Trebuie să fii și prevăzător în jocul ăsta, nu primești totul pe tavă.
 

Popocatepetl

Well-Known Member
Până acum mi-au ajuns monedele și pietrele prețioase pentru tot ce am cumpărat. Și nu am știut niciodată dinainte cât costă.
 
Sus