Rezultate căutare

  1. Geo.O

    Chenar in lista de prieteni/vecini/colegi de ghilda

    Pentru 30 EURO/28 zile chiar nerita :))))
  2. Geo.O

    Chenar in lista de prieteni/vecini/colegi de ghilda

    Salutari! Aveti idee de ce unii jucatori au chenarul din poza de mai jos?
  3. Geo.O

    Misiuni donare bunuri

    Fals. Bunurile de la Dom,Observator si Atomium nu se contorizeaza la misiunile de donare. In schimb se contorizeaza cele de la Statuia de onoare, Baia regala si alte cladiri de event care nu-mi vin acum in minte.
  4. Geo.O

    Buff Incidente

    Metoda asta este valabila doar daca joci de pe telefon/tableta. Pentru PC, eu intru in modulul de reconstructie a orasului si, fara sa modific ceva, revin in oras repatand operatiunea pana apare incidentul.
  5. Geo.O

    Discuții despre versiunea 1.214

    Eliminati butonul ala de vindecare a tuturor armatelor sau macar pozitionati-l in alta parte, ca ne obliga sa facem miscari inutile cu mouse-ul. Oricum cred mai putin de 1% din jucatori au folosit/vor folosi butonul ala.
  6. Geo.O

    Regulament

    Și dacă jignesc un alt jucător printr-un mesaj privat pe joc îmi iau ban? De unde știți că l-am jignit? Așteptați să vă trimita partea lezata un printscreen? :)
  7. Geo.O

    Colectare instantă cu Diamante

    Sau culegi Galaxia și apoi cele 5-10 clădiri care ai dori sa fie dublate de Galaxie (dacă ai noroc), după care colectezi cu 5 diamante.
  8. Geo.O

    Pictograma banditi

    Va salut! Aveți idee ce reprezintă castelul din colțul dreapta jos al pictogramei bandiților? Menționez că această este doar la bandiții atașați de ascunzătoare/bârlog și nu și la cei liberi.
  9. Geo.O

    TAb "Viziteaza taverna" activ/inactiv

    Redeschid un subiect "ingropat" de foarte mult timp si revin cu solicitarea jucatorului de mai sus. Consider ca ar fi foarte util daca atunci cand vizitezi Primarie>Noutati>Istoric evenimente>Prieteni, lista cu butoanele de "Viziteaza taverna" sa fie similara cu cea de la motivari/finisari...
  10. Geo.O

    Slot suplimentar la Negustorul de antichitati

    Va salut! Stiti ceva despre cel de-al saselea slot la negustor? Despre ce castel e vorba si cum facem sa il deblocam?
  11. Geo.O

    Discuții despre versiunea 1.201

    Tot aud asta inca de dinainte de a incepe GbG. Adica de mai bine de un an si ceva.
  12. Geo.O

    Discuții despre versiunea 1.201

    Dar eroare de la GvG, legata de faptul ca nu mai poti ajunge la un sector pe care s-a pus asediu prin click pe caseta din istoric cand va fi remediata? Sau va mai fi vreodata remediata?
  13. Geo.O

    Discuții despre versiunea 1.199

    Delay-ul este încercarea dezvoltatorilor de a remedia problema cu cei care dădea luptele de la repetitivele din Centura cu script/mouse clicker și astfel ajungeau la peste 4000 pe zi. O mizerie din punctul meu de vedere, deoarece nu au făcut altceva decât să le reducă numărul de lupte la 3000...
  14. Geo.O

    Discuții despre Evenimentul Ziua Sf. Patrick 2021

    Sursa informatiei care este? Ori ai jefuit deja vreuna? :)
  15. Geo.O

    Discuții despre Evenimentul Ziua Sf. Patrick 2021

    Legat de clădirea "Templul druizilor", ne poate spune cineva daca aceasta poate fi jefuită? In pagina de wiki nu scrie nimic despre lucrul asta.
  16. Geo.O

    Discuții despre versiunea 1.197

    De acord cu ce a scris Vali in postarea de mai sus. Poate reusiti sa tineti cont de aceasta propunere la urmatorul update.
  17. Geo.O

    Discuții pe tema metodei de calcul a punctajului

    Îmi cer scuze că dezgrop un subiect atât de vechi, dar am următoarea nelămurire: pentru o luptă câștigată un jucător primește 50 puncte indiferent de era în care se află?
  18. Geo.O

    teritorii cucerite

    Te referi la cele care rămân după ce cucerești un sector la Câmpul de luptă al ghildelor? În ce sens să ai acces la ele?
  19. Geo.O

    Alta intrebare

    Sigur nu te-a încurcat noua grafică?
  20. Geo.O

    Alta intrebare

    Au intrat la izolare vikingii :D:D Eu nu am văzut un astfel de anunț și tocmai am inceput o noua așezare a vikingilor.
Sus