Rezultate căutare

  1. V. Merlin

    Moneda pentru eventuri cumparata si la bucata

    De cele mai multe ori la final de event ramii cu doar citeva monede pe care nu le mai poti folosi, de exemplu la eventul de iarna ramii pe final cu mai putin de 10 stelute si as vrea sa existe posibilitatea sa cumpar stelute la bucata pina fac cele 10 stelute si astfel sa le folosesc pe toate.
  2. V. Merlin

    Proiectul Constelatia Fecioarei

    Ma intereseaza aceasta cladire si nu gasesc mai multi jucatori cu Constelatia Fecioarei pentru obtinerea de planuri, cine are aceasta cladire si doreste sa ma ajute cu planuri astept mesaj. Multumesc.
  3. V. Merlin

    Concurs - Ziua a 7-a

    Cea mai frumoasa zi a fost cea in care am inceput sa joc FoE
  4. V. Merlin

    Concurs - Ziua a 3-a

    Persoana aflata pe calea corecta este Vrajitoarea cea rea
  5. V. Merlin

    Discuții despre Viitorul Arctic - partea a IV-a

    Orasul era si este aparat in continuare de 8 lansatoare electromagnetice care avea pina de curind apararea 1280 si ieri am constatat ca este la 970, deaceea am pus a doua intrebare mai sus.
  6. V. Merlin

    Discuții despre Viitorul Arctic - partea a IV-a

    Am intrat pe cimpul de lupta cu artileria cu plasma si am avut neplacuta surpriza sa constat ca formatia de drone nu poate fi atacata si din aceasta cauza intreb, este corect ceea ce se intimpla sau este cumva un bug ? Deasemeni am constatat cu ocazia introducerii celei de a patra parte din...
  7. V. Merlin

    Caut ghilda activa!

    Ghilda Escalibur, noua in formare, cauta membrii seriosi si activi
  8. V. Merlin

    Ghilda noua, ESCALIBUR, in formare, cauta jucatori seriosi si activi

    Cautam jucatori seriosi si activi
  9. V. Merlin

    Expeditia ghildei

    Salut, Daca este posibil, mai bagati la expeditie inca doua nivele de dificultate, 4 si 5 pentru ca cele actuale se termina foarte repede, in maxim 2 zile.
  10. V. Merlin

    vecinii : cu si fara aparare

    Salut, Cei care nu isi pun armata in aparare, pentru era in care se afla, sa nu incaseze punctele forge, atita timp cit nu au aparare. fac mentiunea ca apararea sa fie formata din 8 unitati
  11. V. Merlin

    Bec verde pentru prezenta in joc

    Propun ca atunci cind un coleg de ghilda este prezent pe joc sa aibe un beculet verde aprins.
  12. V. Merlin

    Valoarea banditilor

    lupta se da impotriva banditilor, deci CONTRA
  13. V. Merlin

    Propuneri noi pentru imbunatatire joc

    Am trei probleme cu care ma confrunt in timpul bataliilor si care, spun eu, sunt deranjante si care cred ca pot fi rezolvate de catre administratorii jocului : PROBLEMA nr.1 In timpul bataliei sunt intrerupt de anunturi ca un jucator mi-a dat finisare sau motivare.Cred ca acest tip de anunturi...
Sus