Discuții Off-topic

DeletedUser

Guest
Tre sa scrieti undeva 'WARING:This forum contains eroitics images;scuzati-mi limbajul
 

DeletedUser6484

Guest
stie cineva cum sa imi pun un motto in partea de jos atunci cand postez ceva pe forum? mersi!!:)
 

DeletedUser

Guest
Buna seara, ca sa va editati sau sa va afisati semnatura care o doriti, trebuie sa intrati la panoul utilizatorului. O data ce ati intrat, pa partea stanga mai la mijlocul ecranului aveti "Editare semnatura". Dupa ce ati trecut acel motto, dati salvare semnatura.

Si pe viitor va rog sa adresati intrebarile pe care le aveti in sectiunea corespunzatoare, si anume sectiunea "Intrebari".

O seara placuta.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser6079

Guest
cred ca nu am gresit topicul dar ce vreau sa spun fara sa deschid o noua tema este faptul ca( ma scuzati de cacofonie) costurile SUNT PREA MARI PENTRU NISTE DECORATIUNI eu acum am o misiune la care trebuie sa pun in oras 10 plante in ghiveci care costa 7000 monezi si 6000 provizii nu tin la acest numar dar ma retin cand trebuie sa dau 70000 si 60000 de resurse per tital pentru doar 10 decoratiuni pe care o sa le sterg(ce ironic) desigur am optiunea de a construi si o frizarie ca sa scap de costuri si desigur merg pe ideea asta ,vreau ca costurile( ma scuzati din nou) sa se reduca un pic nu zic la jumate doar un pic din cisturile decoratiunilor
 

DeletedUser2967

Guest
unde sunt pe harta :
wks9e9.jpg

unde sunt in cercetari :
2132d8m.jpg


oare ar trebui sa avansez in tehnologie ?
 

DeletedUser6079

Guest
e bine frate debea ai trecut de primul set de cercetari din coloniala si la al doilea continent ai ajuns la final inseamna doua lucruri:
1)ai bonus in atac de la cele 3 cladiri legendare
2)ai alcatrazul:) doar presupun aceste motive
 

DeletedUser2967

Guest
...la al doilea continent ai ajuns la final...
1)ai bonus in atac de la cele 3 cladiri legendare
2)ai alcatrazul:) doar presupun aceste motive

1) corect, oarecum, deoarece le am pe toate 3, dar la nivele mici
2) nu il am

indiferent ca am armata sau nu, eu am luat aproape tot pe bunuri :)
sunt departe de final, nu am nici descoperit bonusul
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser6079

Guest
aha deci mergi pe bunuri e bun ca ai ajuns asa departe dar stii ca si mine ca si eu intru peste vro 3-4 zile in harta din industriala si imi va trebui cele doua obtiuni armata si bunuri:)
 

DeletedUser6079

Guest
daca stie cineva cate provincii cu bonus are industriala eu am ajun la 40% si eu am doar 30% si urmeaza si ala de 75% parca suntem dezavantajati cum s-a mai diiscutat sa se micsoreze macar cu 15% BONUSUL E PREA MARE
 

DeletedUser

Guest
[video=youtube;zX8-4H89Qzw]https://www.youtube.com/watch?v=zX8-4H89Qzw[/video]

Luati cu discriminare.
 

DeletedUser3920

Guest
mai stiti misiunile date de Printesa Myciena ...acelea in care ne cere daca vrem sa construim o ghilotina sau o spanzuratoare pentru vrajitoarele acelea? voi ce ati facut? ati abandonat misiunile sau le-ati urmat? eu am construit spanzuratoare... dar as vrea sa stiu si ce ar scrie daca as abandona misiunea(daca scrie ceva) :D
 

DeletedUser

Guest
[video=youtube;Bv4Hk4hmjg8]https://www.youtube.com/watch?v=Bv4Hk4hmjg8[/video]
 

DeletedUser2343

Guest
Să reînviem şi topicul acesta.

Bună seara ! Ce fac forumiştii?
 
Sus