Discuții Off-topic

DeletedUser5248

Guest
Salutare, eu in nici un caz nu sunt timid.:devil: Doar mai nou venit pe aici.:D
 

DeletedUser5468

Guest
Ba nu suntem timizi, mai degrabă plictisiți... Nimeni nu mai are chef de discuții...
 

Lady S

Community Manager
Membru personal
Plictiseală? Când avețu timp să vă plictisiți când sunt atâtea lucruri de făcut în viața asta? Și așa de puțin timp? :)

Să aveți o duminică frumoasă!
 

DeletedUser5468

Guest
Dap, plictisit de forum, joc și calculator, nu și de viață... Am și alte lucruri mai bune de făcut...
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser2343

Guest
Bună dimineaţa !
Eu îl aştept doar pentru bandiţi :D. Cred că sunt singura care n-are nici măcar 1 bandit.
 

DeletedUser5468

Guest
Bună dimineaţa !
Eu îl aştept doar pentru bandiţi :D. Cred că sunt singura care n-are nici măcar 1 bandit.

Păi mult succes îți doresc, căci eu nici campioni, nici bandiți și nici circuri nu am prins, din monede/provizii/medalii/distilerii nu am mai ieșit :)

Dar măcar am prins la event de 2 ori câte 2 planuri, și mi-a picat fix ultimul pentru alcatraz, și l-am pus într-un final în oraș.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser2343

Guest
Da, ARFM, am Alcatraz.
Fântână am avut una, dar am şters-o.

Mulţumesc, Alin :D. Nu eşti singurul care n-a avut noroc la roată.
 

DeletedUser300

Guest
Atunci e bine. Fara Alcatraz banditii ascunzatoarea e inutila.
De ce ai sters fantana?Eu am trei si nu imi ajunge.

@Alin nu mai ai jetoane?
 

DeletedUser5468

Guest
ARFM, nu mai am, doar dacă iau cu diamante voi avea, dar nu sunt genul care dă diamante pe eventuri.
 

DeletedUser2343

Guest
Mi s-a părut inutilă, ARFM. Primeam doar monede şi provizii, aveam nevoie de spaţiu, aşa că am eliminat-o ;d.
 

DeletedUser300

Guest
Eu am luat de vreo 2 ori diamante de la ele.
ARFM, nu mai am, doar dacă iau cu diamante voi avea, dar nu sunt genul care dă diamante pe eventuri.
Poate anul urmator. Evenimentul verii mi se pare cel mai imprevizibil dintre toate.

Voi ce ati achizitionat la eventul de luna trecuta? Eu am luat medalii(am pus 4 expansiuni in oras) si 11 turnuri care dau medalii(cu cel de la misiune 12)
 
Sus