Sa ne laudam un pic

DeletedUser1449

Guest
batalie.jpg


Acesta va rămâne recordul până va apărea următoarea eră.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Uite si performanta mea:

The_Best_Fight.jpg

cum ai batut tu cu 4 jandarmi , 8 tunuri de camp fara sa te atinga deloc?
E suspect rau si chiar nu cred!!! + ca nu aveai nici un bonus de atac/aparare
 

DeletedUser

Guest
Sti..poate nu e chiar atat de imposibil pe cum pare, adica..jandarmi se pot ascunde in tufe si atunci nu primesc damage. a inaintat cu fiecare jandarm prin tufe pana a ajuns la tunuri..si o data ce a lovit fiecare tun i-a scazut damage-ul.
P.S. Trebuie sa fi avut si un teren foarte favorabil :)
 

DeletedUser

Guest
suna cam greu de crezut chiar aja nici makar o patratzica ...totusi daca erau 8 contra 8 ziceai ca tunurile alea dau aiurea..ca aja e AI-ul..dar aja ...greu posibil ....si fara bonus ....adica intradevar se poate sa fie adevarat dar ...sansele sa fie aja mi se par imfime rauu
 

DeletedUser216

Guest
suna cam greu de crezut chiar aja nici makar o patratzica ...totusi daca erau 8 contra 8 ziceai ca tunurile alea dau aiurea..ca aja e AI-ul..dar aja ...greu posibil ....si fara bonus ....adica intradevar se poate sa fie adevarat dar ...sansele sa fie aja mi se par imfime rauu


In alta ordine de idei erau niste timpuri acum cateva luni cand lumea nu stia ce sunt alea bonusuri, acum toti sunteti invatati cu bonusuri de la cladiri si vi se pare imposibil sa luptati fara ele... Dar se poate lupta si fara bonusuri si chiar destul de bine.
Este o batalie pe harta unde am avut posibilitatea sa reiau batalia de cate ori am vrut si daca vrei sa stii cu 8 jandarmi nu puteam sa fac asta pentru ca nu aveam unde sa-i ascund pe toti.
Si ca sa te citez...
... adica o chestie simpla dar dejteapta...
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser5822

Guest
Poate nu e un scor foarte mare pentru Coloniala , dar e interesant ca numar :))
Si as vrea sa stiu de ce difera fereastra (la uni au alte specificatii dupa lupta in vereastra)
Vezi atașament 730
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser2761

Guest
este posibil sa ai bonus pentru atac si aparare in armata din aparare ? si in plus , cum ai reusit sai bati ? cred ca era o diferenta ma re de bonus .

aceeasi lupta ca si @PEPSY am purtat si eu la unul dintre noile teritorii.....eu am bonus de atac 125 si unitatile mele erau avariate dinainte de a intra in lupta cu ele....:)
 

DeletedUser2967

Guest
da , dar tu ai avut in total 14 puncte de viata , in timp ce PEPSY a avut doar 10
 

DeletedUser5853

Guest
Salutare!
@Coryllus,ideea era sa faci recordul cu 1 vinator fara ca macar sa fie atins,zgariat cu bonus de aparare a aparatorului foarte mare...am bonus in atac de 115% si in aparare 254%,am facut si peste 13000 puncte la o batalie dar nu am facut print-screen
inainte pt cei care stiau de greseala AI in aparare...

New+Bitmap+Image.jpg

si dupa up-date 1.03

Untitled.jpg
 
Sus