Rezultate căutare

  1. BlueWing

    Cum ramai fara mesaj...

    Nu stiu daca-i bug sau e facut intentionat, dar urmatorul fenomen e cumplit de frustrant: -Cand ai deschisa fereastra de mesagerie, si scrii un mesaj, un simplu click dat in afara ferestrei respective, undeva pe ecran inchide pur si simplu fereastra de mesaj. Nu se salveaza ce ai scris, nu se...
  2. BlueWing

    Centrul de mesaje

    In noul centru de mesaje, exista optiunea #Ascunse O circulara facuta, marcata ca ascunsa de catre un membru cu drepturi de conducere, se muta in aceasta sectiune, devine transparenta, si are un ochi pe iconita ei. Intrebare: aceasta actiune ascunde circulara numai pentru contul care a facut...
  3. BlueWing

    Bug pe Marte?

    Windows vs. Android Acelasi cont, aceeasi lume, aceeasi ora! Normal ar trebui sa fie acelasi continut in joc.. In fapt sunt rezultate diferite.. Tind sa cred ca androidul afiseaza prostii!
  4. BlueWing

    Cladiri care nu se afla in meniul jocului...

    Unde gasesc caracteristicile cladirilor care nu se afla in meniul de constructie? Ma refer la cladirile castigate prin diverse modalitati, gen cofetarii, refugiul campionului, oaza, cabana, casuta de turta dulce.. etc. Vreau sa aflu cat anume produc in functie de epoca.
  5. BlueWing

    Sarcina: Putul otravit

    Sarcina: Putul otravit A doua sarcina este: "Fa cercetari in domeniul unei tehnologii care deblocheaza o cladire culturala." OK, am cercetat la Cartografie de mi-a venit rau! si sarcina e tot acolo! Am terminat de cercetat si .. nimic! Corect ar fi "Cerceteaza si deblocheaza o cladire...
  6. BlueWing

    Donatii catre ghilda

    Dupa o ora de rasfoit forumul, n-am gasit nimic referitor la donatiile in cadrul ghildei. Am facut o ghilda in care suntem 5 oameni. Problema e ca nu am reusit sa inteleg urmatoarele: -la ce folosesc bunurile donate ghildei la Tezaur! ce se poate face cu ele? -de ce desi am in stoc piatra...
  7. BlueWing

    Atacare vecin - Este normal?

    Am dat click pe ATACA la un jucator de 52 de puncte. Ulterior am ramas cu gura cascata, si evident am pierdut toti soldatii! Este normal ca un jucator asa avansat, cu atatea cladiri si armate sa fie raportat cu 52 de puncte? E o pacaleala, sau cum?
Sus